Praca szuka człowieka – Specjalista ds. obsługi klienta – Gliwice

Dzięki pasji osób pracujących w Aureus, chcemy pomagać naszym Klientom i Partnerom w budowaniu innowacyjnych i stabilnych przedsiębiorstw.

Oferujemy finansowanie w formie kredytu oraz leasingu, jak również atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe. Specjalizujemy się w finansowaniu pojazdów i maszyn trzech głównych segmentów: transportu, sprzętu rolniczego i budowlanego.
Od 2007 roku rozwijamy swoją działalność i z roku na rok jest Nas coraz więcej, równocześnie cyklicznie podejmujemy współpracę z nowymi podmiotami, poszerzając swoją ofertę produktową.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Gliwice

Nasze oczekiwania:

– wysoki poziom etyki i kultury osobistej
– umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów połączona z budowaniem relacji
– łatwość, swoboda podczas prowadzenia rozmowy telefonicznej
– umiejętność słuchania i reagowanie
– umiejętność szybkiego dostosowania się do rozmówcy
– dbanie o dobry wizerunek marki
– doświadczenia w pracy z klientem
– umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami
– umiejętność współpracy z pozostałymi działami firmy

Opis stanowiska pracy:

– kompleksowa obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych
– wsparcie działu sprzedażowego
– badanie potrzeb klientów
– budowanie długotrwałych relacji z klientami
– umiejętne prezentowanie produktów i usług firmy Aureus oraz udzielanie wszelkich potrzebnych informacji na jej temat
– bieżąca analiza potrzeb oraz oczekiwań klientów
– monitorowanie procesów sprzedażowych i posprzedażowych
– reagowanie i rozwiązywanie problemów związanych z produktem / usługą lub procesem zakupowym
– tworzenie raportów i prowadzenie bieżącej kartoteki klienta

Oferujemy:

– jasno określoną ścieżkę rozwoju i system szkoleń
– wynagrodzenie stałe oraz motywujący system premiowo-prowizyjny
– wsparcie organizacyjne w okresie adaptacji
– pakiet socjalny zawierający: prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe (po okresie próbnym), Karta MultiSport
– rozwój zawodowy oparty o najnowsze standardy obsługi i model biznesowy
– możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
– niezbędne narzędzia do pracy
– profesjonalny pakiet szkoleń
– atrakcyjne wynagrodzenie 3500 PLN
– pracę w stabilnej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
– wsparcie Menedżera na każdym etapie współpracy – szansę na rozwój i realizację celów zawodowych

Proszę o przesłanie CV:
kzawistowski@aureus.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez  Aureus S.A. NIP: 551-248-89-87, ul. Pionierów 8, 44-117 Gliwice