Kredyt na ciągniki i maszyny rolnicze

Otrzymasz oferty z pięciu podmiotów leasingowych

Finansujemy ciągniki i maszyny potrzebne w Twoim gospodarstwie

Kredyt na ciągniki i maszyny rolnicze nowe i używane

Udział własny już od 0%

Minimum formalności i decyzja nawet w kilka godzin

Finansowanie w PLN i EUR

Kredyt na maszyny rolnicze


Kredyt na maszyny rolnicze

Kredyt na maszyny rolnicze to skuteczny sposób finansowania działalności rolników indywidualnych oraz przedsiębiorstw działających w sektorze rolniczym. Zakup specjalistycznych pojazdów wiąże się często z astronomicznymi kwotami, jakie trudno ponieść przeciętnemu gospodarstwu rolnemu. Z drugiej strony, brak działań modernizacyjnych nie rokuje zbyt dobrze na przyszłość, osłabiając konkurencyjność i możliwości produkcyjne. Oferta Aureus na finansowanie maszyn rolniczych dotyczy udostępnienia klientowi personalizowanych ofert z pięciu podmiotów leasingowych, dając szeroki wachlarz opcji do wyboru. Zajmujemy się finansowaniem ciągników i innych maszyn potrzebnych w każdym gospodarstwie, zapewniając sprzęt do poprawy efektywności pracy. Nasza oferta na finansowanie maszyny rolniczej dotyczy takich pojazdów, jak ciągniki rolnicze, kombajny, przyczepy czy wszelkie inne oprzyrządowanie związane z rolnictwem.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na maszynę rolniczą nową lub używaną, zwiększając tym samym ilość dostępnych wariantów podczas poszukiwania najlepszego sprzętu.

Finansowanie maszyn rolniczych

Firma Aureus od kilkunastu lat pomaga rolnikom w rozwoju ich działalności. Oferując atrakcyjne warunki transakcyjne i szybki proces rozpatrywania wniosku, otwieramy dostęp do kredytu na kupno maszyny rolniczej o dowolnej konfiguracji. Produktem finansowym najbardziej poszukiwanym przez rolników staje się kredyt na ciągnik rolniczy. Współczesne rozwiązania technologiczne w ciągnikach dają niezrównane możliwości w realizowaniu zadań, które wcześniej nie były możliwe. Pozyskanie ciągnika poprzez zakup gotówkowy wiąże się jednak ze znaczną inwestycją, która przekracza możliwości finansowe wielu gospodarstw. Dlatego Aureus od lat wspiera polskich rolników w procesie pozyskiwania nowoczesnego sprzętu do pracy. Kredyt na maszyny rolnicze okazuje się dostępny dla większości rolników. Dzięki naszym staraniom, każdy klient otrzymuje oferty z pięciu podmiotów leasingowych, mając całkowitą jasność odnośnie do wymogów i warunków spłaty. Kredyt na zakup maszyn rolniczych czynimy możliwym nawet bez wpłaty własnej. Dzięki wynegocjowaniu dobrych warunków współpracy z naszymi partnerami bankowymi, mamy możliwość zaproponowania kredytów na ciągniki rolnicze lub jakiekolwiek inne urządzenia już od zerowego udziału własnego. Procedury na finansowanie maszyn rolniczych w wielu instytucjach wymagają przedstawienia licznych dokumentów, a przewidywany okres uzyskania środków rozciąga się na przestrzeni wielu tygodni. Jednym z fundamentów działalności Aureus pozostaje zatem wyjście z konkurencyjną ofertą, która minimalizuje formalności i umożliwia otrzymanie decyzji nawet w kilka godzin. Kredyt na zakup maszyn rolniczych w ramach błyskawicznego procesu jeszcze nigdy nie był tak łatwo dostępny. Otwieramy nowe możliwości dla rolników, oddając w ich ręce nowoczesny sprzęt.

Kredyt na zakup ciągnika

Kredyt na ciągnik rolniczy wiele osób uważa za jedyny skuteczny sposób finansowania zakupu tego typu pojazdu. Kredyt na zakup ciągnika, pozyskiwany w pełnej kwocie wartości sprzętu, wymaga posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej. Ma to związek z dużą wartością rynkową maszyn rolniczych, szczególnie jeśli zamierzamy dokonać zakupu nowego urządzenia. Kredyt na ciągnik daje jednak pełne prawo do wykorzystywania sprzętu do dowolnych celów. Maszyny rolnicze dużo wolniej tracą na wartości niż samochody osobowe, zatem kredyt na zakup ciągnika nie stanowi wydatku bez możliwości odzyskania pieniędzy. Proponujemy przystępny wniosek kredytowy, oparty o konieczność wypełnienia podstawowych danych osobowych, przedmiotu kredytowania, kwoty przyznawanych środków i przewidywanego okresu spłaty. Aureus kontaktuje się indywidualnie z każdym wnioskodawcą, przedstawiając kilka najlepszych ofert kredytowych. Kredyt na ciągnik umożliwił wielu rolnikom zdobycie niezastąpionego pojazdu wielozadaniowego do pracy na roli. Zachęcamy do wypełnienia formularza i do kontaktu z naszymi pracownikami, gwarantujemy niezwykle konkurencyjne warunki kredytowania tego typu sprzętu.

BLOG

Aureus Leasing Sp. z o.o. ul. Pionierów 8, 44-117 Gliwice | NIP 631 264 4058 | REGON 242 799 493