Leasing – fotowoltaika

Otrzymasz oferty z pięciu podmiotów leasingowych

Finansujemy urządzenia fotowoltaiczne instalowane na dachu budynku

Okres finansowania do 60% miesięcy

Udział własny już od 0%

Minimum formalności i decyzja nawet w kilka godzin

Finansowanie w PLN i EUR

Leasing na fotowoltaikę


Leasing na fotowoltaikę w Aureus

Własna instalacja fotowoltaiczna w domu lub przedsiębiorstwie zapewnia niezależność energetyczną i wymierne oszczędności w postaci braku opłat za prąd. W Aureus przygotujemy dla Ciebie najlepsze oferty na leasing fotowoltaiki, dzięki któremu inwestowanie w panele słoneczne staje się jeszcze korzystniejsze i bardziej dostępne.

Fotowoltaika w leasingu – kiedy warto?

Rozważasz montaż instalacji fotowoltaicznych, ale nie chcesz ponosić dużego, jednorazowego wydatku, a kredyt nie wchodzi w grę? Skorzystaj z elastycznego i coraz popularniejszego rozwiązania, jakim jest leasing na fotowoltaikę. W Aureus możesz liczyć na najdogodniejsze propozycje finansowania z niskim wkładem własnym oraz formalnościami ograniczonymi do minimum. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy oferty od 5 podmiotów leasingowych, po to, abyś mógł wybrać najkorzystniejsze dla siebie warunki.

Kto może ubiegać się o leasing fotowoltaiki w Aureus?

Nasza oferta leasingu instalacji fotowoltaicznych pozwala sfinansować urządzenia montowane na dachach oraz elewacjach budynków i jest adresowana do:

– przedsiębiorstw działających na rynku OZE oraz w dowolnej, innej branży,

– osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą,

– klientów indywidualnych,

– spółek prawa handlowego.

Jeśli interesuje Cię leasing fotowoltaiki, nie chcesz przepłacać za moduły PV oraz pozostałe elementy instalacji, już dziś skonstatuj się z nami i otrzymaj oferty od sprawdzonych instytucji finansowych. Jesteśmy ekspertami, w zakresie finansowania przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, a dzięki długiemu stażowi na rynku, możemy zaoferować Ci najkorzystniejsze warunki, jeśli chodzi o leasing na fotowoltaikę. Sprawdź już dziś!