aureus_logo-new

Ubezpieczenie mienia ruchomego

Ubezpieczenie wszelkich ruchomości domowych, elementów stałych,

a także sprzętu rolniczego, ziemiopłodów, materiałów, zapasów i zwierząt gospodarskich

Możliwość rozszerzenia ubezpieczenia mienia ruchomego o kradzież z włamaniem i szkody wodno-kanalizacyjne


Ubezpieczenie mienia ruchomego

Ubezpieczając nieruchomość, warto objąć ochroną nie tylko sam dom czy mieszkanie, ale również jego wyposażenie. Nasza firma działa w branży ubezpieczeniowej od wielu lat. Jako doświadczony broker możemy zaproponować naszym klientom atrakcyjne propozycje ubezpieczenia mienia ruchomego, dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb.

Mienie ruchome to te przedmioty, które można wynieść z budynku bez użycia narzędzi. Odkurzacz, sprzęt audio, konsola, komputer, telewizor, mikrofalówka, ale również ubrania, galanteria skórzana, drobne rzeczy osobiste to tylko część cennego wyposażenia, które nierzadko pada łupem złodziei. Ubezpieczenie mienia ruchomego chroni właściciela w przypadku kradzieży z włamaniem, ale również rozmaitych zdarzeń losowych, mogących całkowicie zniszczyć bądź uszkodzić wyposażenie. Do zagrożeń należą takie szkody jak: powódź, zalanie mieszkania, wybuch gazu, pożar, przepięcie czy uderzenie pioruna.

Ubezpieczenie mienia ruchomego pozwala zminimalizować ryzyko strat na wypadek wszystkich wymienionych zdarzeń losowych. Warto wykupić to polecane rozszerzenie standardowej polisy mieszkaniowej, aby mieć pewność pełnej ochrony od nieszczęśliwych wypadków. Oferujemy ubezpieczenie obejmujące nie tylko mienie znajdujące się w lokalu mieszkalnym, ale też w pomieszczeniach gospodarczych, np. garażu, piwnicy albo komórce lokatorskiej. Poza standardowym wyposażeniem domu czy mieszkania proponujemy też oferty ubezpieczeń mienia ruchomego na szczególnie cenne przedmioty, takie jak biżuteria, monety kolekcjonerskie czy dzieła sztuki.

Ubezpieczenie mienia ruchomego z Aureus – dlaczego warto?

Na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących usługi podobne do naszych, dlatego warto poświęcić chwilę na wskazanie najważniejszych korzyści, które płyną ze współpracy akurat z Aureus. Najbardziej podstawową z nich jest nasze przeszło 14-letnie doświadczenie i idąca w parze z nim głęboka znajomość specyfiki rynku. Dzięki niej jesteśmy w stanie proponować naszym klientom ubezpieczenie mienia ruchomego na wyjątkowo lukratywnych warunkach.

Ponadto na tle instytucji konkurencyjnych wyróżnia nas również w pełni kompleksowe i silnie dopasowane do Twoich potrzeb podejście. Od momentu nawiązania pierwszego kontaktu z naszymi pracownikami możesz liczyć na szczegółowe wyjaśnienia wszelkich podstawowych oraz bardziej skomplikowanych kwestii związanych z planowaną do zawarcia umową ubezpieczenia mienia ruchomego.

Dotyczy to zarówno dowolnego rodzaju spraw formalnych, jak i wsparcia w zakresie np. wyceny przedmiotów mających podlegać ubezpieczeniu. Ostatni z tych czynników jest o tyle ważny, że w przypadku przeszacowania ich wartości, klient zupełnie niepotrzebnie i bez żadnych wymiernych korzyści płaci zbyt wysokie składki, natomiast w przypadku niedoszacowania, musi się liczyć z tym, że ubezpieczenie może nie pokryć całościowych kosztów zaistniałych szkód. Dbamy o to, by nasi klienci mogli odnaleźć najlepszy sposób ubezpieczenia mienia ruchomego, a cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo.

Zobacz też: Korzystny leasing nowego auta

Aureus  Sp. z o.o.

NIP 631 264 4058

REGON 242 799 493

Biuro Gliwice

ul. Pionierów 8,

44-117 Gliwice


Biuro Tarnobrzeg

Al. Warszawska 227/B

lok BA 01,

Tarnobrzeski Park Przemysłowo-Technologiczny

39-400 Tarnobrzeg


Biuro Andrychów

ul. Fabryczna 3b,

34-120 Andrychów


Oddział Północ

Kartuzy

ul. Kościuszki 27

83-300 Kartuzy

tel. +48 690 016 356Przestępcy dzwonią

w imieniu Aureus

Odbierasz telefon bo na ekranie widzisz numer infolinii Aureus ?

Nie zamawiałeś kontaktu, ale rozmówca mówi,

że składałeś wniosek leasingowy/kredytowy

i chce potwierdzić Twoją tożsamość?

Nie daj się nabrać, to oszustwo!