Ubezpieczenie mienia ruchomego

Ubezpieczenie wszelkich ruchomości domowych, elementów stałych,

a także sprzętu rolniczego, ziemiopłodów, materiałów, zapasów i zwierząt gospodarskich

Możliwość rozszerzenia ubezpieczenia mienia ruchomego o kradzież z włamaniem i szkody wodno-kanalizacyjne


Ubezpieczenie mienia ruchomego

Ubezpieczając nieruchomość, warto objąć ochroną nie tylko sam dom czy mieszkanie, ale również jego wyposażenie. Nasza firma działa w branży ubezpieczeniowej od wielu lat. Jako doświadczony broker możemy zaproponować naszym klientom atrakcyjne propozycje ubezpieczenia mienia ruchomego, dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb.

Mienie ruchome to te przedmioty, które można wynieść z budynku bez użycia narzędzi. Odkurzacz, sprzęt audio, konsola, komputer, telewizor, mikrofalówka, ale również ubrania, galanteria skórzana, drobne rzeczy osobiste to tylko część cennego wyposażenia, które nierzadko pada łupem złodziei. Ubezpieczenie mienia ruchomego chroni właściciela w przypadku kradzieży z włamaniem, ale również rozmaitych zdarzeń losowych, mogących całkowicie zniszczyć bądź uszkodzić wyposażenie. Do zagrożeń należą takie szkody jak: powódź, zalanie mieszkania, wybuch gazu, pożar, przepięcie czy uderzenie pioruna.

Ubezpieczenie mienia ruchomego pozwala zminimalizować ryzyko strat na wypadek wszystkich wymienionych zdarzeń losowych. Warto wykupić to polecane rozszerzenie standardowej polisy mieszkaniowej, aby mieć pewność pełnej ochrony od nieszczęśliwych wypadków. Oferujemy ubezpieczenie obejmujące nie tylko mienie znajdujące się w lokalu mieszkalnym, ale też w pomieszczeniach gospodarczych, np. garażu, piwnicy albo komórce lokatorskiej. Poza standardowym wyposażeniem domu czy mieszkania proponujemy też oferty ubezpieczeń mienia ruchomego na szczególnie cenne przedmioty, takie jak biżuteria, monety kolekcjonerskie czy dzieła sztuki.

BLOG

Aureus Leasing Sp. z o.o. ul. Pionierów 8, 44-117 Gliwice | NIP 631 264 4058 | REGON 242 799 493