aureus_logo-new

Leasing - pojazdy małe

Otrzymasz oferty z pięciu podmiotów leasingowych

Finansujemy motocykle, skutery, quady i inne pojazdy

Pojazdy nowe i używane

Udział własny już od 0%

Minimum formalności i decyzja nawet w kilka godzin

Finansowanie w PLN i EUR

Leasing na pojazdy małe


Leasing quada, motocykla, skutera

Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na leasing nie tylko samochodów czy maszyn produkcyjnych, ale także znacznie mniejszych pojazdów, takich jak quady, motory czy skutery. Leasing motocykla lub czterokołowca dostępny jest również dla klientów indywidualnych, a dzięki współpracy z Aureus możesz otrzymać go bez zbędnych formalności.

Dodatkową korzyścią, jaką zapewnia leasing na skuter lub motocykl w firmie, jest możliwość rozliczenia wszystkich kosztów ich eksploatacji – podobnie jak w przypadku samochodów osobowych czy dostawczych.

Kiedy warto zdecydować się na leasing quada lub motocykla?

Finansowanie małych pojazdów w formie leasingu operacyjnego okazuje się znacznie bardziej opłacalne niż ich zakup na kredyt. Leasing na skuter lub motocykl powinni rozważyć przede wszystkim ci nabywcy, którzy po zakończeniu umowy zamierzają skorzystać z opcji wykupu.

Leasing na motocykl a posiadanie prawa jazdy

Do otrzymania finansowania nie jest wymagane posiadanie uprawnień do kierowania pojazdem. Leasing motocykla lub quada, który może być użytkowany przez pracowników firmy to atrakcyjna alternatywa dla zakupu, która ze względu na jasne warunki i przejrzyste zasady, pozwala wygodnie kontrolować budżet przedsiębiorstwa.

Dlaczego leasing z Aureus?

Nasza wieloletnia obecność na rynku finansowym to gwarancja kompleksowej obsługi oraz minimum formalności. Szybko i sprawnie przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę, finalizując transakcję nawet w ciągu jednego dnia.

Przestępcy dzwonią

w imieniu Aureus

Odbierasz telefon bo na ekranie widzisz numer infolinii Aureus ?

Nie zamawiałeś kontaktu, ale rozmówca mówi,

że składałeś wniosek leasingowy/kredytowy

i chce potwierdzić Twoją tożsamość?

Nie daj się nabrać, to oszustwo!