aureus_logo-new

Leasing - przyczepy i naczepy towarowe

Otrzymasz oferty z pięciu podmiotów leasingowych

Finansujemy przyczepy spedycyjne, podłodziowe, kempingowe i inne

Przyczepy nowe i używane

Udział własny już od 0%

Minimum formalności i decyzja nawet w kilka godzin

Finansowanie w PLN i EUR


Leasing na przyczepy i naczepy towarowe


Leasing przyczepy lub naczepy towarowej

Finansowanie przyczep oraz naczep spedycyjnych, jak również tych wykorzystywanych do innych celów, to uzupełnienie bogatej oferty leasingu w Aureus. Od lat pomagamy firmom z branży transportowej i logistycznej w doposażaniu flot pojazdowych, dostarczając najkorzystniejsze warunki na leasing naczepy. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku oraz ścisła współpraca z podmiotami z sektora finansowego to gwarancja elastycznej oferty oraz najkorzystniejszych warunków finansowania przy jednoczesnym ograniczeniu formalności do niezbędnego minimum.

Jak wygląda leasing naczepy w Polsce?

W naszym kraju stosunkowo łatwo jest uzyskać leasing przyczepy nowej, który posiada w swojej ofercie wiele banków oraz instytucji z sektora finansowego. Znacznie większym wyzwaniem okazuje się sfinansowanie naczepy używanej, jednak w Aureus nie jest to żadnym problemem. Jesteśmy ekspertami z długim stażem w branży, dlatego szybko i bez zbędnych formalności znajdziemy i zaproponujemy Ci najkorzystniejszy leasing naczepy, dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań.

Dla kogo leasing przyczep będzie optymalnym rozwiązaniem?

Z finansowania naczep oraz przyczep korzystają m.in. małe i średnie firmy spedycyjne, ale także przedsiębiorstwa z sektora budowlanego czy właściciele gospodarstw rolnych. Zapewniamy szeroki wybór dostępnych przedmiotów leasingu, począwszy od naczep do ciągników siodłowych, poprzez przyczepy rolnicze i specjalistyczne, aż po te kempingowe oraz podłodziowe. Już dziś skontaktuj się z nami i przekonaj się, ile możesz zyskać, wybierając elastyczne i wygodne finansowanie leasingiem zamiast zakupu za gotówkę lub na kredyt.

Przestępcy dzwonią

w imieniu Aureus

Odbierasz telefon bo na ekranie widzisz numer infolinii Aureus ?

Nie zamawiałeś kontaktu, ale rozmówca mówi,

że składałeś wniosek leasingowy/kredytowy

i chce potwierdzić Twoją tożsamość?

Nie daj się nabrać, to oszustwo!