aureus_logo-new

Kredyt - samochody osobowe i do 3.5t

Otrzymasz oferty z pięciu podmiotów leasingowych

Finansujemy wszystkie marki modele aut

Auta do 96 miesięcy

Udział własny już od 0%

Finansowanie w PLN i EUR

Minimum formalności i szybka decyzja

Kredyt na samochód


Kredyt na samochód - który jest tańszy?

Niewiele osób dysponuje taką ilością pieniędzy, która pozwoliłaby im nabyć za gotówkę samochód, maszyny rolnicze czy ciągnik. Często zakup takiego sprzętu

to nie fanaberia, ale krok niezbędny do tego, aby założyć, prowadzić czy rozwijać swoją firmę lub inny rodzaj działalności, która przynosi nam nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim dochód. Jednymi z najpopularniejszych rozwiązań są wzięcie kredytu na samochód i kredytu na zakup maszyn rolniczych.

Szybki kredyt samochodowy - czy to możliwe?

Pokutującym od lat mitem jest to, że na decyzję czeka się w tym wypadku dłużej, niż w przypadku kredytu gotówkowego. Tymczasem, jeśli potrzebujesz szybkiego

kredytu samochodowego, w Aureus często otrzymasz go w zaledwie 15 minut! Co więcej, decyzje są wydawane nawet w soboty i niedziele

handlowe. Jeśli interesuje Cię szybki kredyt samochodowy i naprawdę zależy Ci na czasie, na pewno zainteresuje Cię uproszczona forma kredytu samochodowego Autocash, w której istnieje możliwość wypłaty środków jeszcze przed zarejestrowaniem pojazdu, a odbiór auta z komisu następuje natychmiast po podpisaniu umowy

kredytowej. Niezwykle korzystne warunki znajdziesz w naszym szybkim kredycie samochodowym Cash and go. Co go wyróżnia? Możesz dzięki niemu

sfinansować zakup nie tylko samochodu osobowego, ale także dostawczego do 3,5 tony. Kwota, na jaką może opiewać kredyt na samochód to nawet 100 ts. Zł, co przy

jednoczesnym braku limitów dotyczących wieku pojazdu daje duże możliwości wyboru, spośród różnych marek i modeli samochodów. Niektórych z was na pewno ucieszy informacja, że w przypadku tego kredytu samochodowego nie jest wymagana zgoda współmałżonka, a fakt, że bank nie jest wpisany do dowodu rejestracyjnego będzie dodatkowym atutem. Musimy jednak pamiętać, że jeśli zdecydujemy się na kredyt na zakup samochodu, czy innego pojazdu, przez cały okres spłaty, właścicielem zakupionego pojazdu będzie bank. Wymagane będzie także wykupienie polisy AC, która gwarantuje nam wypłatę odszkodowania m.in. w sytuacji, gdy do uszkodzenia samochodu czy maszyny rolniczej doszło z naszej winy.

Wymarzone auto dzięki kredytowi na samochód

W dzisiejszych czasach samochód nie jest już traktowany jako dobro luksusowe. To narzędzie, które umożliwia generowanie dochodów, ułatwia codzienne życie i pozwala na odrobinę rozrywki. Kredyt na samochód to jeden ze sposobów na sfinansowanie takiego narzędzia. Mało kto jest w stanie zebrać wystarczającą pulę pieniędzy, żeby kupić nowy lub używany samochód. Tymczasem korzystając z usługi finansowej, jaką jest szybki kredyt samochodowy, możesz sfinansować część lub całkowity zakup pojazdu. To Ty zadecydujesz, jaki pojazd ułatwi codzienne życie lub przyda się w biznesie.

Czy warto sięgać po kredyt na samochód?

Na rynku finansowym pojawiło się wiele nowych rozwiązań, które mają spełnić zapotrzebowania klientów. Kredyt na samochód to jeden z produktów, który dedykowany jest osobom potrzebującym funduszy na konkretny cel. Jakie są wady i zalety takiego sposobu finansowania auta?

Kredyt na samochód wymusza na Tobie przeznaczenie pieniędzy na konkretny cel. Nie masz w tym przypadku dowolności, jak to bywa przy kredytach konsumpcyjnych. Jeśli jednak potrzebujesz właśnie samochodu, nie będzie to dla Ciebie żadnym dyskomfortem. Po stronie zalet znajdzie się znacznie niższy koszt takiej pożyczki. Szybki kredyt samochodowy jest nisko oprocentowany i RRSO jest na poziomie, którego nie uzyskasz przy żadnych pożyczkach konsumpcyjnych czy chwilówkach. Docenisz zalety kredytu na samochód, zakładając nową firmę o profilu transportowym czy szukając auta do codziennego użytku.

W Aureus otrzymasz kredyt na samochód nowy lub używany. Udzielamy pożyczek na samochody nawet ośmioletnie i nie wymagamy wkładu własnego. Nie mamy obiekcji dotyczących konkretnego modelu samochodu, a jeśli chcesz sprowadzić auto z zagranicy, zaznacz zapotrzebowanie na pożyczkę w euro.

Kredyt na samochód już w kwadrans

Często wśród kredytobiorców panuje przekonanie, że na kredyt na samochód trzeba długo czekać. Dlatego przed przeszukaniem rynku i znalezieniem korzystnej oferty decydują się na tradycyjny kredyt konsumpcyjny. Tymczasem w Aureus możesz otrzymać decyzję o kredycie już w kwadrans. Tak krótki czas wystarczy, żeby złożyć wniosek, otrzymać odpowiedź od banku i załatwić wszystkie formalności. Pieniądze natychmiast pojawiają się na Twoim koncie i możesz przeznaczyć je na zadeklarowane opłaty.

Marzenie o własnym samochodzie nie musi być już nieosiągalne, a dzięki naszej ofercie stanie się bardziej realne, niż dotychczas. Już teraz zamów ofertę szybkiego kredytu na samochód i korzystaj z dobrodziejstwa nowego pojazdu.

Kiedy kredyt na samochód będzie lepszym rozwiązaniem niż leasing?

Zastanawiasz się, czy w Twoim przypadku lepszy będzie leasing auta czy jego sfinansowanie kredytem? Poniżej znajdziesz korzyści, jakie oferuje kredyt na samochód. Te najważniejsze to m.in.:

- wpis kredytobiorcy do dowodu rejestracyjnego jako właściciela samochodu,

- dogodne warunki spłaty kredytu przed czasem,

- większa elastyczność w wyborze dostępnych opcji ubezpieczenia auta – możliwość obniżenia kosztów,

- brak konieczności wnoszenia opłaty wstępnej, wymaganego u większości leasingodawców.

Szybki kredyt samochodowy bez ograniczeń cenowych

Niewątpliwą zaletą kupna samochodu na kredyt jest możliwość nabycia pojazdu o dowolnej cenie. Podczas gdy wielu dostawców leasingu określa dolny próg wartości, np. nie udzielając finansowania na samochody kosztujące mniej niż 25 000 zł, kredyt na samochód pozwala bez problemu sfinansować pojazd znacznie tańszy. Jednocześnie, leasingobiorca nie ponosi wspomnianych wyżej kosztów manipulacyjnych, które w przypadku leasingu samochodu o niskiej wartości stają się często niewspółmiernie wysokie w stosunku do ceny samego pojazdu.

Kredyt nie tylko na nowy samochód

Innym powodem, dla którego szybki kredyt samochodowy cieszy się sporym powodzeniem, jest możliwość wsparcia nim zakupu kilkuletniego, a nawet kilkonastoletniego auta. Leasing zwykle nie daje takiej możliwości, zapewniając finansowanie samochodów nowych, lub takich, których wiek nie przekracza 10 lat. Z pewnością warto rozważyć obie opcje i wybrać tę najlepszą dla siebie.

Zobacz też: Korzystny leasing nowego auta

Aureus  Sp. z o.o.

NIP 631 264 4058

REGON 242 799 493

Biuro Gliwice

ul. Pionierów 8,

44-117 Gliwice


Biuro Tarnobrzeg

Al. Warszawska 227/B

lok BA 01,

Tarnobrzeski Park Przemysłowo-Technologiczny

39-400 Tarnobrzeg


Biuro Andrychów

ul. Fabryczna 3b,

34-120 Andrychów


Oddział Północ

Kartuzy

ul. Kościuszki 27

83-300 Kartuzy

tel. +48 690 016 356Przestępcy dzwonią

w imieniu Aureus

Odbierasz telefon bo na ekranie widzisz numer infolinii Aureus ?

Nie zamawiałeś kontaktu, ale rozmówca mówi,

że składałeś wniosek leasingowy/kredytowy

i chce potwierdzić Twoją tożsamość?

Nie daj się nabrać, to oszustwo!