aureus_logo-new

Ubezpieczenie OC rolnika

Ubezpieczenie od szkód spowodowanych przez pojazdy wolnobieżne, które są własnością rolnika

Ubezpieczenie od szkód wyrządzonych czynem niedozwolonym lub wynikające z niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania, szkód wyrządzonych umyślnie lub w wyniku rażącego niedbalstwa


Ubezpieczenie maszyn rolniczych


Ubezpieczenie maszyn rolniczych

Jako rolnik pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że praca w gospodarstwie związana jest z licznymi zagrożeniami. Gwarancją spokoju i skutecznym zabezpieczeniem osobistych finansów jest dobre OC rolnika, obejmujące także ubezpieczenie maszyn rolniczych. Rozwiązanie to ma na celu ochronę nie tylko Twoich interesów, ale także członków rodziny oraz osób, które pracują w gospodarstwie. OC rolnika muszą wykupić wszyscy, którzy zajmują się działalnością rolniczą, posiadają użytki rolne o powierzchni większej niż 1 ha oraz opłacają przynajmniej w części podatek rolny. W naszej ofercie znajdziesz propozycję atrakcyjnego ubezpieczenia, które obejmuje także OC na ciągnik.

Dobre OC rolnika – jaki jest jego zakres ochrony?

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej gospodarstwa będzie skutecznie chronić Ciebie oraz Twój majątek przed procesami sądowymi i związanymi z nimi konsekwencjami finansowymi, gdy dojdzie do wypadków. Choć możesz wybierać spośród wielu różnych rodzajów polis, głównym zadaniem OC rolników jest zabezpieczenie przed skutkami szkody wyrządzonej osobie trzeciej, do których doszło w wyniku prowadzenia gospodarstwa rolnego.

Jeśli Ty, Twój członek rodziny bądź pracownik wyrządzi szkodę, której następstwem będzie zniszczenie mienia osoby trzeciej, utrata lub rozstrój zdrowia czy w najgorszym przypadku śmierć – ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie z wykupionego OC rolnika. Do takiej sytuacji może dojść w wyniku niewłaściwego użytkowania pojazdów wolnobieżnych, podejmowanie czynów niedozwolonych oraz rażącego niedbalstwa. W naszej ofercie zyskujesz nie tylko skuteczną ochronę w ramach OC, ale także niezwykle przydatne ubezpieczenie maszyn rolniczych.

Kompleksowe OC rolników – co jeszcze warto wiedzieć?

Gdy nie wykupisz niezbędnego OC, narażasz się nie tylko na szkody finansowe związane z wypadkami, ale także wysokie kary z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Nie warto więc ociągać się z opłaceniem polisy. Wykupione ubezpieczenie jest ważne przez dwanaście miesięcy. Zazwyczaj przedłuża się je automatycznie, więc nie musisz co roku zajmować się czasochłonnymi formalnościami. Wystarczy, że opłacisz kolejny okres. Jak wspominaliśmy, w pakiecie masz zapewnione także OC na ciągnik. Nie ma więc konieczności poszukiwania dodatkowego ubezpieczenia maszyn rolniczych. Polisa obejmuje wszystkie pojazdy wolnobieżne, zarówno podczas pracy na polu, jak i w trakcie dojazdu do niego.

Korzystając z naszej oferty rolniczego ubezpieczenia OC dysponujesz polisą, którą wyróżniają wysokie sumy gwarancyjne i jasne zasady wypłaty pieniędzy w razie wypadku. Możesz spokojnie prowadzić swoje gospodarstwo, a gdy dojdzie do nieprzewidzianego zdarzenia, masz pewność, że Twoje finanse są dobrze zabezpieczone. Jeśli masz pytania związane z rolniczym OC – zapraszamy do kontaktu. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, omawiając zakres ubezpieczenia, zasady jego zawierania oraz koszty związane z podpisaniem umowy. To polisa dopasowana do Twoich potrzeb, gwarantująca kompleksową ochronę.

Ubezpieczenie maszyn rolniczych

Prowadząc własne przedsiębiorstwo należy liczyć się z tym, że każde podjęte działania niosą ze sobą możliwość niefortunnego wypadku, który może być opłakany w skutkach. Odpowiednia ochrona rolnika i jego mienia może okazać się zbawienna w sytuacji kryzysu. Jako rolnik pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że praca w gospodarstwie związana jest z licznymi zagrożeniami. Gwarancją spokoju i skutecznym zabezpieczeniem osobistych finansów jest dobre OC rolnika, obejmujące także ubezpieczenie maszyn rolniczych. Wykorzystywane w rolnictwie oprzyrządowanie, tak jak wszystkie używane sprzęty ulegają zniszczeniu, dlatego tak ważne jest ubezpieczenie maszyn rolniczych. Wysokie ceny maszyn rolniczych skłaniają ich użytkowników do zadbania o zapewnienie im odpowiedniej ochrony przed nieprzewidzianymi wypadkami, takimi jak kradzież czy zniszczenie klęską żywiołową. OC rolnika to prosty sposób na zabezpieczenie swojego gospodarstwa przed możliwymi przykrymi skutkami niefortunnych wydarzeń. Rozwiązanie to ma na celu ochronę nie tylko Twoich interesów, ale także członków rodziny oraz osób, które pracują w gospodarstwie. OC rolnika muszą wykupić wszyscy, którzy zajmują się działalnością rolniczą, posiadają użytki rolne o powierzchni większej niż 1 ha oraz opłacają przynajmniej w części podatek rolny. W naszej ofercie znajdziesz propozycję atrakcyjnego ubezpieczenia, które obejmuje nie tylko ubezpieczenie OC rolnika, ale także OC na ciągnik.

Dobre OC rolnika – jaki jest jego zakres ochrony?

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej gospodarstwa będzie skutecznie chronić Ciebie oraz Twój majątek przed procesami sądowymi i związanymi z nimi konsekwencjami finansowymi, gdy dojdzie do wypadków. Choć możesz wybierać spośród wielu różnych rodzajów polis, głównym zadaniem OC rolników jest zabezpieczenie przed skutkami szkody wyrządzonej osobie trzeciej, do których doszło w wyniku prowadzenia gospodarstwa rolnego.

Jeśli Ty, Twój członek rodziny bądź pracownik wyrządzi szkodę, której następstwem będzie zniszczenie mienia osoby trzeciej, utrata lub rozstrój zdrowia, czy w najgorszym przypadku śmierć – ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie z wykupionego OC rolnika. Do takiej sytuacji może dojść w wyniku niewłaściwego użytkowania pojazdów wolnobieżnych, podejmowanie czynów niedozwolonych oraz rażącego niedbalstwa. W naszej ofercie zyskujesz nie tylko skuteczną ochronę w ramach OC, ale także niezwykle przydatne ubezpieczenie maszyn rolniczych. Oferowane przez nas ubezpieczenie dopasowane jest do indywidualnych potrzeb.

Kompleksowe OC rolników – co jeszcze warto wiedzieć?

Firma Aureus oferuje ubezpieczenie maszyn rolniczych, które zapewnia ochronę przed różnego rodzaju sytuacjami kryzysowymi. OC maszyn rolniczych oraz OC na ciągnik zapewniają ochronę podczas powodzi, pożarów, huraganów, a także przed kradzieżą oraz innymi przypadkami losowymi. Gdy nie wykupisz niezbędnego OC, narażasz się nie tylko na szkody finansowe związane z wypadkami, ale także wysokie kary z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Nie warto więc ociągać się z opłaceniem polisy. Wykupione ubezpieczenie jest ważne przez dwanaście miesięcy. Dla wygody ubezpieczającego zazwyczaj przedłuża się je automatycznie, więc nie musisz co roku zajmować się czasochłonnymi formalnościami. Wystarczy, że opłacisz kolejny okres. Jak wspominaliśmy, w pakiecie masz zapewnione także OC na ciągnik. Nie ma więc konieczności poszukiwania dodatkowego ubezpieczenia maszyn rolniczych. Polisa obejmuje wszystkie pojazdy wolnobieżne, zarówno podczas pracy na polu, jak i w trakcie dojazdu do niego. OC na ciągnik to prosty sposób na zabezpieczenie swoich maszyn przed możliwymi szkodami lub innymi niefortunnymi zdarzeniami.

Korzystając z naszej oferty rolniczego ubezpieczenia OC, dysponujesz polisą, którą wyróżniają wysokie sumy gwarancyjne i jasne zasady wypłaty pieniędzy w razie wypadku. Możesz spokojnie prowadzić swoje gospodarstwo, a gdy dojdzie do nieprzewidzianego zdarzenia, masz pewność, że Twoje finanse są dobrze zabezpieczone. Pewność, że nawet podczas niefortunnego zdarzenia Ty, najbliższa rodzina oraz wszelkie używane w gospodarstwie sprzęty są chronione odpowiednim ubezpieczeniem, pozwala spokojnie prowadzić i rozwijać gospodarstwo rolne. Jeśli masz pytania związane z rolniczym OC – zapraszamy do kontaktu. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, omawiając zakres ubezpieczenia, zasady jego zawierania oraz koszty związane z podpisaniem umowy. To polisa dopasowana do Twoich potrzeb, gwarantująca kompleksową ochronę.


Zobacz też: Leasing samochodu w Aureus

Aureus  Sp. z o.o.

NIP 631 264 4058

REGON 242 799 493

Biuro Gliwice

ul. Pionierów 8,

44-117 Gliwice


Biuro Tarnobrzeg

Al. Warszawska 227/B

lok BA 01,

Tarnobrzeski Park Przemysłowo-Technologiczny

39-400 Tarnobrzeg


Biuro Andrychów

ul. Fabryczna 3b,

34-120 Andrychów


Oddział Północ

Kartuzy

ul. Kościuszki 27

83-300 Kartuzy

tel. +48 690 016 356Przestępcy dzwonią

w imieniu Aureus

Odbierasz telefon bo na ekranie widzisz numer infolinii Aureus ?

Nie zamawiałeś kontaktu, ale rozmówca mówi,

że składałeś wniosek leasingowy/kredytowy

i chce potwierdzić Twoją tożsamość?

Nie daj się nabrać, to oszustwo!