aureus_logo-new

Dlaczego warto zlecić fachowcom znalezienie leasingu lub kredytu?

Decydując się na kredyt na auto lub na wzięcie samochodu w leasing jesteśmy zmuszeni stawić czoła wielu formalnościom i w konsekwencji nierzadko narazić się na ryzyko popełnienia kosztownych błędów. Dodatkowo osobie bez odpowiedniego doświadczenia nie będzie łatwo odszukać na rynku dobrze dopasowanej do swoich potrzeb oraz możliwości oferty. W jaki sposób proces ten może ułatwić profesjonalny pośrednik? Serdecznie zapraszamy do lektury.

Leasing lub kredyt na auto przy udziale pośrednika – formalności ograniczone do minimum

Uzyskanie pożyczki czy leasingu na auto z pozoru może wydawać się zadaniem stosunkowo prostym, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że instytucjom finansowym co do zasady bardzo zależy na tym, abyśmy skorzystali z ich produktu. W praktyce jednak procedura ta niejednokrotnie potrafi zaskoczyć, przysparzając nam licznych, niespodziewanych problemów. Dotyczy to w szczególności osób bez wcześniejszych doświadczeń związanych z zaciąganiem relatywnie wysokich kredytów na zakup samochodu czy też z ubieganiem się o leasing auta. Doskonałym przykładem wspomnianych wcześniej problemów jest ryzyko obniżenia ratingu danej firmy w oczach instytucji bankowych i leasingowych, na skutek samodzielnego i nieprzemyślanego wysyłania zapytań o leasing lub kredyt na auto przez jego właściciela. Wówczas może okazać się, że przez źle przeprowadzone na tej płaszczyźnie działania, ostatecznie przedsiębiorcy w ogóle nie uda się uzyskać finansowania. W przypadku podjęcia współpracy z wysokokwalifikowanym pośrednikiem, biorąc samochód w leasingu lub nabywając go za środki z pożyczki, możemy liczyć na profesjonalne wsparcie bazujące na wieloletnim doświadczeniu i wyspecjalizowaniu w tym konkretnym zakresie. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie wszelkich trudnych do późniejszego naprawienia błędów, a także skrajne zredukowanie czasochłonności tego procesu oraz wysiłku, który trzeba w niego włożyć. Jeśli więc chodzi o leasing bądź kredyt na zakup samochodu, fachowy pośrednik przejmie wszelkie formalności. Dodatkowo profesjonalne firmy specjalizujące się w pośrednictwie kredytowym oraz leasingowym współpracują na co dzień wyłącznie z dużymi i cieszącymi się powszechnym zaufaniem podmiotami, zapewniając swoim klientom pełnię bezpieczeństwa podczas całości przedsięwzięcia.

Samochód w leasingu lub na kredyt z pośrednikiem – maksymalnie korzystne warunki

Leasing auta czy też kredyt na zakup samochodu przy udziale fachowego pośrednika to nie tylko minimum formalności, ale również maksimum korzyści w kontekście możliwej do uzyskania oferty. Człowiek ten, wykorzystując swoją znajomość rynku, nie tylko odszuka dla nas tę jedną najbardziej opłacalną propozycję spośród tysięcy dostępnych na rynku, ale również efektywnie przeprowadzi w naszym imieniu negocjacje z instytucją bankową lub oferującą leasing auta. To byłoby niezwykle trudnym zadaniem dla kogoś nieposiadającego odpowiedniej wiedzy i umiejętności w tym zakresie. Licząc zatem na samochód w leasingu (zobacz: leasing samochodu) lub na kredyt na atrakcyjnych warunkach, zdecydowanie warto rozważyć współpracę z profesjonalnym i wyspecjalizowanym w swojej branży pośrednikiem. Praktyka pokazuje bowiem, że koszty takiej usługi zwracają się z nawiązką dzięki możliwości uzyskania maksymalnie lukratywnych warunków udzielanego finansowania, których osoba bez doświadczenia na tej płaszczyźnie zwyczajnie nie byłaby w stanie uzyskać

samodzielnie.

Aureus  Sp. z o.o.

NIP 631 264 4058

REGON 242 799 493

Biuro Gliwice

ul. Pionierów 8,

44-117 Gliwice


Biuro Tarnobrzeg

Al. Warszawska 227/B

lok BA 01,

Tarnobrzeski Park Przemysłowo-Technologiczny

39-400 Tarnobrzeg


Biuro Andrychów

ul. Fabryczna 3b,

34-120 Andrychów


Oddział Północ

Kartuzy

ul. Kościuszki 27

83-300 Kartuzy

tel. +48 690 016 356