aureus_logo-new

Leasing w Aureus

Samochody do 3.5t

Samochody osobowe i ciężarowe nowe i używane do 8 lat

Samochody powyżej 3.5t

Ciągniki siodłowe i samochody ciężarowe nowe i używane

Ciągniki siodłowe

Pojazdy pozwalające na połączenie przyczepy

Pojazdy małe

Motocykle, quady, skutery

Maszyny i urządzenia

Maszyny potrzebne w Twojej firmie

Ciągniki i maszyny rolnicze

Maszyny potrzebne w Twoim gospodarstwie

Sprzęt budowlany

Sorzęt budowlany nowy i używany

Sprzęt pływający

Jachty, motorówki, łodzie, żagłówki

Przyczepy i naczepy towarowe

Pojazdy kołowe bez wasnego silnika do 3.5t

Fotowoltaika

Instalacje fotowoltaiczne w Twojej firmie i domu


Leasing konsumencki na samochód

Dla osób prywatnych leasing na samochód przez wiele lat pozostawał poza zasięgiem ze względu na ograniczenia legislacyjne związane z tą formą finansowania pojazdu. Odkąd jednak zniesiono przeszkody prawne, leasing konsumencki na samochód cieszy się rosnącym zainteresowaniem klientów. Jeśli i Ty chciałbyś otrzymać leasing na auto, skorzystaj z oferty firmy Aureus.

Jako doświadczony broker finansowy możemy zaproponować klientom rozbudowaną ofertę leasingu konsumenckiego na samochody dowolnego rodzaju: osobowe, dostawcze, ciężarowe, a także motocykle, quady czy skutery. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz szybkie działanie – jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję w ciągu zaledwie jednego dnia. Zapewniamy kompleksowość usług, włącznie z dopełnieniem wszystkich niezbędnych formalności oraz fachowym doradztwem specjalistów na każdym etapie trwania umowy. Oferujemy ponadto bardzo atrakcyjne warunki ubezpieczenia.

Leasing konsumencki na auto – najważniejsze informacje

Leasing konsumencki na pojazd stanowi polecaną alternatywę dla kredytu samochodowego albo gotówkowego. Cechuje się niższymi kosztami niż kredyt, a także bardzo uproszczonymi procedurami. Banki udzielające kredytów podchodzą bardzo restrykcyjnie do sprawdzania wnioskodawców. Dlatego też wzięcie leasingu konsumenckiego na samochód często okazuje się łatwiejsze i korzystniejsze. Decydując się na tę formę finansowania, spłacasz regularne raty za samochód. Masz też możliwość wykupienia pojazdu na własność, często za niewielki procent jego początkowej wartości.

Leasing konsumencki na samochód zarówno nowy, jak i używany

Nieoczywistym aspektem dotyczącym leasingu konsumenckiego na samochód jest fakt, iż oprócz możliwości pozyskania pojazdów nowych, pozwala on także właśnie na wejście w posiadanie ich używanych odpowiedników. Przy opisywanej usłudze bowiem, wiek auta nie stanowi żadnej przeszkody do rozpoczęcia współpracy. Aureus proponuje leasing samochodów w bardzo zróżnicowanym wieku: dwu- lub trzyletnich, pięcioletnich, dziesięcioletnich, a w przypadku pojazdów specjalistycznych nawet dochodzących do wieku 16 lat.

Tym, co jest jednak szczególnie korzystne w kontekście proponowanej usługi, jest to, że w komplecie z atrakcyjnymi warunkami finansowymi otrzymujesz również spokój ducha wynikający z braku problemów z wyszukaniem sprawdzonego dostawcy auta używanego. Decydując się na leasing konsumencki na samochód w Aureus to nam przekazujesz odpowiedzialność za wszelkie formalności, również za rejestrację pojazdu i bezpieczeństwo transakcji.

Aureus  Sp. z o.o.

NIP 631 264 4058

REGON 242 799 493

Biuro Gliwice

ul. Pionierów 8,

44-117 Gliwice


Biuro Tarnobrzeg

Al. Warszawska 227/B

lok BA 01,

Tarnobrzeski Park Przemysłowo-Technologiczny

39-400 Tarnobrzeg


Biuro Andrychów

ul. Fabryczna 3b,

34-120 Andrychów


Oddział Północ

Kartuzy

ul. Kościuszki 27

83-300 Kartuzy

tel. +48 690 016 356Przestępcy dzwonią

w imieniu Aureus

Odbierasz telefon bo na ekranie widzisz numer infolinii Aureus ?

Nie zamawiałeś kontaktu, ale rozmówca mówi,

że składałeś wniosek leasingowy/kredytowy

i chce potwierdzić Twoją tożsamość?

Nie daj się nabrać, to oszustwo!