Praca szuka człowieka – Specjalista ds. sprzedaży – Daleszyce

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Daleszyce, woj. świętokrzyskie

Jeżeli jesteś młodą, pełną zapału do pracy i energiczną osobą, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Nasze oczekiwania:

– Wymagamy doświadczenia w sprzedaży, telesprzedaży lub telemarketingu

– Łatwości nawiązywania kontaktów,

– Talentu handlowego,

– Odpowiedzialności i konsekwencji,

– Dobrej organizacji pracy,

– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word, MS Power Point)

Opis stanowiska pracy:

zadaniem będzie sprzedaż produktów oferowanych przez całą Grupę Aureus (leasing, kredyt, ubezpieczenia, rozliczenia, usługi księgowe, faktoring etc) telefoniczny kontakt z Klientami i dostawcami usług. Sprzedaż i obsługa Klienta odbywa się telefonicznie i nie wymaga odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

Proszę o przesłanie CV:
mrebacz@aureus.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez  Aureus S.A. NIP: 551-248-89-87, ul. Pionierów 8, 44-117 Gliwice